Рекордна спека у США: є загиблі

  			Рекордна спека у США: є загиблі
143346 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щонайменше 6 осіб загинули через надзвичайну спеку у Сполучених Штатах Америки. Так, на східному узбережжі США і на Середньому Заході температура часом може підніматися до +32,2 градусів. Відчувається вона при цьому на +37…+46 градусів.

У Нью-Йорку як запобіжний захід проти спеки оголошено режим надзвичайної ситуації. У місті також скасували безліч великих заходів, у тому числі святкування 50-річчя висадки на Місяць. Про це інформує CBS.

Крім того, власникам офісних будівель наказали не встановлювати термостати на позначку нижче 26 градусів, щоб не перевантажувати енергосистему.

Найбільше жертв спекотної погоди виявилося в штаті Меріленд – там померли чотири людини. Ще двоє людей померли від спеки в штатах Арканзас і Аризона.

Навіть у найпівнічнішому американському штаті, на Алясці, позначки на термометрах ростуть до рекордних +32 градусів. Таку температуру повітря там зафіксували 7 липня.

Спека США
Неймовірна спека у США: люди рятуються як можуть/ фото Getty images

Цими вихідними у Вашингтоні очікується до +38 градусів, в Нью-Йорку – до +36. При цьому вночі температура опуститься недостатньо, щоб відновити тепловий баланс.

24tv.ua

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео