Ігор Мізрах: Чи варто в Україні займатися майнінгом?

  			Ігор Мізрах: Чи варто в Україні займатися майнінгом?
253136 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чи слід в Україні займатися майнінгом? Яку криптовалюту варто видобувати? Чи краще купувати криптовалюту за гривні? Про це розкажемо детально.

«Добре в цій мережі те, що тут на все дає відповіді сам ринок, без регулятора. Якщо Ви бачите, що майнінг є, значить – це вигідно і люди знають, навіщо вони вкладають свої гроші. А от відсоткове співвідношення вказує, що на даний момент цікавіше. Можу сказати, що обидва напрямки тільки розвиваються», – сказав Ігор Мізрах.

У світі поширюються віруси-майнери. Щоб їх уникнути, є два шляхи: захист і робота на випередження. Захист – стандартна реакція, як на будь-які віруси. Випередження: один із напрямків розвитку майнінгу, це дозволить вираховувати не тільки довільні, але й корисні загадки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Игорь Мизрах и оперная дива Максакова поразили новым исполнением “Ніч яка місячна”

Слід зазначити, що будь-яка біржа – це ціль хакерів. І атаки є завжди й у всіх. Експерти регулярно проводять аудит систем безпеки.

«Наші українські «білі хакери» – хлопці неймовірної кваліфікації. І неодноразово допомагали уникнути проблем. Але, окрім захисту біржі, одним із каналів атаки є сам клієнт. Проте існує й низка запобіжних заходів, що пов’язані саме з клієнтами» – наголосив Ігор Мізрах.

Серед таких заходів – уважність, оскільки дуже частий прийом – це фішингові сайти. Просто фейковий сайт з іншим доменом, на якому скрін сайту, тільки рядки «імя» та «пароль». І люди самі вводять власні дані злочинцям. Крім того, двофакторна автентифікація – це простий, але дуже зручний і ефективний запобіжний захід. Вибір безпечного поштового сервісу – такого, як ProtonMail або Gmail, оскільки багато сервісів аж надто піддаються ризику. І українські, на жаль, у тому числі.

Курс залежить від капіталізації та настрою інвесторів. У період курсу $20 000 капіталізація ринку була майже 1 трильйон. Потім скоротилася практично до 300 мільярдів. Це найважливіший показник. І перед ним ніхто не може встояти.

Ігор Мізрах

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео