Слідчі взяли на гачок десятки депутатів, які «пиляли» бюджет країни

“У нас є кримінальні справи, в яких ми викликаємо або будемо викликати народних депутатів”: слідчі взяли на гачок десятки депутатів, які “пиляли” бюджет країни

Про це стало зрозуміло зі слів директора відомства Романа Труби.

“У нас є кримінальні справи, в яких ми викликаємо або будемо викликати народних депутатів. Учасниками є понад 30 народних депутатів, щодо яких ми будемо здійснювати їх допит і приймати рішення про надання їх діям юридичного аналізу”, — говорить Труба.

Він стверджує, що більшість нардепів фігурують у справах про нецільове використання коштів з бюджету.

“У нас є підстави говорити, що, можливо, депутати мають відношення до нецільового використання державних коштів. Саме в такому кримінальному провадженні є найбільша кількість депутатів, які будуть викликані і до яких у нас є питання”, — каже Роман. “Виклики все ще направляються, і депутати щотижня до нас приходять і дають свідчення”.

Труба відмовився конкретизувати, про яке саме кримінальне провадженні йде мова, та також повідомив, що слідчі залучили фінансистів та економістів, які допомагають їм встановити точну суму збитку.

Варто нагадати, що Лавина корупційних скандалів навколо уряду Петра Порошенка завершилася розкриттям корумпованої мережі численних об’єктів нерухомості і підприємств по всьому світу. Журналісти стверджують, що оточення президента тісно пов’язане з російським бізнесом.

Leave a Comment