«Нацкорпус» сходив під АП, закидав будівлю свинями

В Києва учасники акції, організованої “Нацкорпусом” з вимогою покарати винних у розкраданнях в оборонному комплексі, рушили з Майдану Незалежності до адміністрації президента через Європейську площу.

До участі в акції “День гніву” долучилися “понад 10 тисяч людей”, як заявив лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький.

“Незважаючи на таку погоду, усі вони прийшли, бо їм пече те, що відбувається”, – заявив Білецький, коментуючи вимоги націоналістів щодо покарання корупціонерів. Він додав, що наступного разу “буде гарячіше”, якщо влада “не почує наші вимоги”.

З імпровізованої сцени виступали активісти та представники Нацкорпусу, а також мати Ірини Ноздровської та сестра нардепа Надії Савченко Віра.

Правоохоронці  перекрили урядовий квартал для руху автомобільного транспорту, в’їзди на вулиці Шовковичну, Інститутську, Лютеранську, Садову, Круглоуніверситетську і Липську.

Під час акції під будівлею АП учасники галасували “Свинарчуків за ґрати!” та закидали АП з імпровізованої рогатки іграшковими свинями.

У МВС України повідомили, що ситуація у Києві “спокійна та контрольована”.

“Масові заходи проходять без порушень публічного порядку. У них бере участь близько 2 тисяч осіб”, – зазначають  у повідомленні.


Leave a Comment